Trend nr 1. Äpid hotellipersonalile – uues tegelikkuses kohustuslik

Varem kirjeldasime kolme tehnoloogiatrendi, millele hotellindus peab 2020. aastal tähelepanu pöörama. Vaatame hotellipersonali rakenduse näidet, kuidas see töötab ja milleks see on kasulik.

 

Mobilā aplikācija viesnīcas personālam Alcatel-Lucent IP desktop softpnone

Kuidas rakendus hotellitöötajate jaoks töötab ja kes sellest kasu saavad.

 

Alcatel-Lucent IP Desktop softphone on hõlpsasti kasutatav äritelefoni rakendus, mis pakub töötajale kõiki lauatelefoni funktsioone mobiiltelefonis või arvutis. See on ideaalne lahendus näiteks koristajatele ja liikuvatele töötajatele (tehnilisele teenindusele), kes ei viibi alati kontoris, kuid vajavad ettevõtte sisevõrgu funktsioone.

Seda mobiilirakendust võib kasutada igas hotellis, sõltumata suurusest. See on integreeritud teie hotelli juhtimissüsteemi (PMS: varahaldussüsteem) ja kõnekeskusega, pakkudes samas lihtsat funktsionaalsust. Kui töötajad asuvad kõigil hotelli korrustel, siis pole lihtne nendega kiiresti ühendust võtta, kui teil pole selleks sobivaid sidevahendeid. Sellise rakenduse saab installida ka külaliste nutitelefonidesse, kiirendades selle abil nende suhtlust personaliga. Rakendus aitab teil hoida ühendust külaliste ja töötajatega, võimaldades sel viisil kliente kiiremini ja tõhusamalt teenindada. Rakendus Alcatel-Lucent IP Desktop softphone.

 

Mobile application for hotel staff

 

Professionaalse Wi-Fi kui trendi nr 2 ning levinumate vigade kohta hotelli Wi-Fi-võrgu loomisel saate lugeda siit. Ning trendi nr 3 ehk kontaktivaba teenindamise vahendite kohta lugege siit.  

 

Noderīgi:

| Eripakkumine. Rakendus hotelli personalile. Alcatel-Lucent IP desktop softphone- rakendus

| Konsultatsioon Adventus Solutions eksperdilt

| IT Lahendused hotellidele 

 


Võta ühendust Me aitame Teid hea meelega. Palun saate meile oma andmed ja meie müügimeeskond võtab Teiega peagi ühendust.


All rights reserved. © Adventus Ltd.
See rakendus kasutab küpsiseid, selle rakenduse kasutamist jätkates nõustute meie küpsisepoliitikaga.
Ma nõustun