Wi-Fi 6E – esmaklassiline traadita võrgu standard, mis avab Wi-Fi võrkude jaoks 6 GHz spektri.

Kõik, mida pead uue standardi kohta teadma.

 

Alcatel-Lucent Enterprise teatab, et on valmis kasutama esmaklassilist Wi-Fi 6E standardit

 
Alcatel-Lucent Enterprise – digiajastu juhtiv võrkude, side ja pilvelahenduste tootja – laiendab oma Wi-Fi toodete valikut OmniAccess Stellar 14xx seeria Wi-Fi 6E pääsupunktidega, mis lisaks olemasolevale 2.4 GHz ja 5GHz sagedusspekter, kasutavad ka 6 GHz vahemikku, mis võimaldab suurendada saadaolevate kanalite koguarvu kokku umbes 3 korda.
 
Aastatel 2022-2023 tõi Alcatel-Lucent Enterprise, kelle lahendusi Baltikumis esindab Adventus Solutions, professionaalsete seadmete segmendis müügile uued Wi-Fi 6E AP1451, AP1431, AP1411 pääsupunktid. 
 
 
Wi-Fi 6E pakub palju eeliseid, millest olulisemad on:
 
1. Wi-Fi 6E laiendab spektrit 6 GHz vahemikus, mis tagab oluliselt suurema arvu kanaleid ja annab vastavalt juurdepääsu suuremale hulgale kasutajatele
 
2. Gigabit kiirus, ülilühikesed signaali viivitused, suur andmemaht
 
3. Uute rakenduste tugi 8K Ultra HD video, liit- ja virtuaalreaalsusega
 
4. Parem jõudlus väga tihedates kasutajakeskkondades, võimaldades suurel arvul klientidel korraga ühe pääsupunktiga ühenduse luua
 
5. Valmisolek toetada IoT seadmete arvu olulist kasvu

 

 

Wi-Fi 6E rakendus
 
Suure ribalaiusega ja madala latentsusajaga rakenduste (liit-/virtuaalreaalsus, 4K/8K Ultra-HD video ja meditsiiniline asjade internet) kasvava arvuga pakub 6 GHz Wi-Fi nüüd parema jõudluse tagamiseks 7 ülilaia 160 MHz kanalit. Kasutajatest ülerahvastatud avalikud kohad ja keskkonnad saavad esimestena paremast WiFi-juurdepääsust suurt kasu ja hindavad kvaliteedi märkimisväärset tõusu.
 
Jagatud ressursi WLAN-i haldusarhitektuuril põhinev OmniAccess Stellari lahendus ei vaja füüsilist tsentraliseeritud kontrollerit, pakkudes samas kõrget jõudlust maksimaalse skaleeritavuse, lihtsa paigaldamise ja kasutamisega.
 
Riikides, kus Wi-Fi 6E on heaks kiidetud, saavad kliendid nüüd kasutada üht suurimat litsentsimata spektri pakkumist, mis parandab järgmise põlvkonna rakenduste jõudlust Wi-Fi 6E-toega seadmetes.
 
Wi-Fi 6/6E saab olema eriti sobiv nendesse tööstusharudesse, kus on suur nõudlus suure andmeedastusvõime järele, näiteks lennujaamad, kõrgkoolid, tervishoid, targad linnad jne. – kõikjal, kus vajate paremat Wi-Fi võrgu jõudlust.

 

 

Wi-Fi põlvkondade võrdlus

  Standard Year Released Max data rate Frequency bands Spatial streams
Wi-Fi 4 IEEE 802.11n 2009 150 Mbps 2.4 GHz and 5GHz 1
Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac 2014 3.5 Gbps 5GHz 4
Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax 2019 9.6 Gbps 2.4 GHz and 5GHz 8

 

Millal alustada võrgu moderniseerimist?

 
Enamik ettevõtteid plaanib oma WiFi infrastruktuuri uuendada Wi-Fi 6/6E peale iga 4-5 aasta tagant, mõned alustavad üleminekuga varem. Ennustame, et järgmise 24 kuu jooksul töötab enamikul ettevõtetel osa nende infrastruktuurikomponentidest selle uusima tehnoloogiaga.
 
Arvestades, et võrgu uuendamine ei toimu nii kiiresti kui isiklike seadmete väljavahetamine, võib praegu olla parim aeg hakata planeerima oma ülejäänud võrgu infrastruktuuri uuendamist Wi-Fi 6/6E-le enne, kui teie võrk ülekoormab.
 
 
OmniAccess Stellar Wi-Fi juhtmevaba lahendus vastab kõigi klientide vajadustele
 
Alcateli OmniAccess Stellar Wi-Fi lahendus on loodud vastama kõikidele klientide vajadustele, pakkudes kõrget jõudlust maksimaalse skaleeritavuse ja lihtsa paigaldamisega. Olemasolevad kliendid saavad sujuvaks üleminekuks valida mitmesuguste ostumudelite vahel, sealhulgas teenusena võrk.
 
Adventus Solutions – Alcatel-Lucenti usaldusväärne partner Baltikumis juba üle 25 aasta – on valmis aitama Sind üleminekul uutele WiFi standarditele minimaalse investeeringu ja ilma finantsriskita. 💼🔝
 
Pakume täielikku valikut OmniAccess Stellar Wi-Fi lahendusi, sealhulgas uut Wi-Fi 6E pääsupunkti AP1451, AP1431, AP1411, mis on tellimiseks saadaval Balti turulLisateabe saamiseks kutsume teid konsulteerima meie spetsialistidega.
 
 
Seotud artiklid:
 
| WiFi 7 (802.11be) – kõik, mida pead standardi kohta teadma
 
Trendid - 2024
 
| Andmevõrgu Ümberkujundamine 2024

Wi-Fi lahendused ja pääsupunktid

| Wi-Fi lahendused hotellidele

 

 


All rights reserved. © Adventus Ltd.
See rakendus kasutab küpsiseid, selle rakenduse kasutamist jätkates nõustute meie küpsisepoliitikaga.
Ma nõustun